SEMSAN

 
 

Ürün Katoloğu

Numuneye/Teknik Resme göre İmalat

Numunenizi şu kargo adresine gönderiniz:
Alıcı : Semsan Makina
Adres : 6153 Sokak No:3 C Blok Z-1 Erim İş Merkezi Işıkkent-İZMİR
Telefon : 232 436 40 45

Teknik resminizi şu adrese email gönderiniz:
Email :

Firmamız lisanslı Solidworks yazılımı kullanmaktadır.Çizimlerinizi Solidworks formatında veya IGES formatında gönderebilirsiniz.Kestamit Semsan Makina yedek parça imalatı, makina imalatı, bakım, montaj, kaynak hizmetleri, taşeronluk hizmeti, talaşlı imalat, konveyör imalatı, konveyör parçaları , Kestamit imalatı, yedek parça imalatı, extruder, konveyör imalatı, konveyör parçaları, talaşlı imalat, torna, freze, cnc, kaynak, bakım, montaj, mekanik atölye hizmetleri , Kestamit

Döküm Polyamid

MALZEME OLARAK SATIŞIMIZ YOKTUR.

Ülkemizde döküm polyamid ismi ile tanınan bu plastik türünün en önemli özelliği sertliğinin ve darbe mukavemetinin yüksek olmasıdır.Bunların yanı sıra sürtünme katsayısının düşük olması ve ekonomik olması metallere ikame bir ürün olmasını sağlar.Kimyasal dayınımın iyi olması ve kolay işlenebilmesi ayrıca artı bir özelliktir.döküm polyamid, Döküm Polyamid veyaDökümNaylonadları iledetanımlanır. döküm polyamid üstün mekanik, fiziksel, kimyasal ve elektriksel özelliklerinden dolayı tüm sanayi kollarında çok kullanılanbir mühendislik plastiğidir. Alüminyum, bakır, bronz, çelik, fiber, pirinç ve diğer metallerin kullanıldığı birçok ortamda bu metallerin yerine üstün avantajlar sağlayarak kullanılır. Bu metallerden daha ucuz, daha hafif, daha dayanıklı ve daha uzun ömürlüdür. Yoğunluğunun düşük olması sebebiyle satınalma ve nakliye maliyetlerinin düşmesini sağlar. Yağlama gerektirmemesi kullanım aşamasında bakım masraflarını da minimuma indirir. Yüksek aşınma ve darbe dayanımı, döküm polyamidi uzun ömürlü kılar.

Standart Renkler : Kirli Beyaz, Siyah
Boyutları : Levha olarak (Kalınlık 10mm - 120mm arası), Çubuk olarak (Ø15mm - Ø700mm arası), Boru olarak (Ø70mmxØ40mm - Ø600mmxØ300mm arası)

Etiket : Döküm Polyamid